WYSYŁKA

WYSYŁKA

KURIER

Aktualnie do wyboru są dwie firmy kurierskie:

DHL: 17,99 zł

InPost: 14,99 zł

Przesyłki w większości wypadków dostarczane są na następny dzień roboczy po nadaniu, jednak zdarzają się sytuacje w których dostawa zajmuje więcej czasu (np. w przypadku lokalizacji położonych daleko od dużych aglomeracji lub gdy kurier nie zastanie odbiorcy pod podanym adresem). Nie jesteśmy w stanie zagwarantować określonego terminu dostawy przesyłki przez kuriera.

PACZKOMAT

Koszt dostawy za pośrednictwem paczkomatu wynosi 14.99 zł.

Przesyłki nadawane w ten sposób najczęściej docierają do wskazanego paczkomatu na następny dzień po nadaniu. Jednak zdarza się, że przesyłki docierają po dłuższym czasie - ma to miejsce najczęściej w okresie wzmożonych zakupów internetowych (okresy przedświąteczne), gdy paczkomaty są zapełnione paczkami, które czekają na odbiorców i w urządzeniach nie ma wolnych skrytek.

TERMIN DOSTAWY

Nie jesteśmy w stanie zagwarantować konkretnego terminu dostawy, gdyż zależy on od zdolności logistycznych spedytora wskazanego w zamówieniu.

Paczki nadawane są w dniu, w którym przypada termin realizacji i z reguły dochodzą na następny dzień roboczy, ale z doświadczenia wiemy, że około 5% przesyłek dochodzi na drugi lub nawet na trzeci dzień po nadaniu.

Nie oferujemy możliwości osobistego odbioru zamówień.